Vyberte stránku

Pokud patříte mezi aktivní webové uživatele, dozajista jste narazili na problém, jak efektivně spravovat více služeb a aplikací najednou tak, aby Vaše profily zůstávaly aktuální a přitom jste jejich správou netrávily dlouhé hodiny. Řešením může být služba IFTTT.

Tato trochu krkolomná zkratka IFTTT (If this then that) se jen těžko smysluplně překládá, nicméně více možná napoví firemní slogan Make Your Work Flow, který by se volně dal přeložit jako Aby Vaše práce „odsejpala“. Principem této služby je nejenom centralizovat správu např. profilů na sociálních sítích, ale zároveň také propojit s dalšími službami.

Příklad? Vytvoříte třeba zajímavou infografiku a zveřejníte ji na Instagramu, zároveň ji ovšem můžete publikovat na Pinterestu, zálohovat na Flickeru, ale také třeba uložit na úložiště v Dropboxu.

Aktuálně si můžete vybírat z nabídky více než 250 služeb (channels) z oblasti sociálních sítí, blogů, fotkových serverů, úložišť, mobilních aplikací ad. Přitom je tato služba zcela zdarma, postačí Vám jen několik málo minut pro registraci.

Tak ať Vaše práce odsejpá!
ifttt.com