Vyberte stránku

Stojíte o komunikaci ve formátu videohovoru? Pokud si chcete s někým popovídat Face 2 Face, můžete si klidně vyzkoušet aplikaci s jednoduchým názvem IMO.

Starou dobou známou je služba Skype, ta je již několik let dostupná jak pro desktopová zařízení, tak pro mobily a tablety. I přesto, že představuje jistotu, je jisté dobré znát také vhodné alternativy. Vyzkoušeli jste videohovory přes aplikaci IMO?

Videohovory ve vysoké kvalitě (2G, 3G, 4G, Wi-Fi), hlasové hovory, zprávy. Aplikace IMO přináší standardní možnosti v rámci messangerů, samozřejmostí je také skupinový rozhovor, šifrování, využít lze také samolepky a možnost sdílení fotek a videí. Aplikace je dostupná pro Android, iOs a pro Win Phone (tam také dostupná pro desktopy).

>> Přejít na web IMO

Proč IMO vyzkoušet pro videohovory?

Když máte s někým videohovor přes Skype, často se naráží na problém, že při kolísavém signálu je přenos nekvalitní nebo se seká (člověka na druhé straně vidíme rozostřeně nebo se zpožděním). IMO povětšinou tyto problémy nemá, i při slabším signálu by měl přenos zůstat kvalitní.

>> IMO pro Android
>> IMO pro iOS
>> IMO pro Windows (desktop)