Vyberte stránku

Máte zadáno již tolik úkolů, že na ně Váš papírový diář nestačí? Nebo potřebuje společně se svými kolegy kooperovat na konkrétních projektech a e-mailová komunikace již nestačí? Dobrým pomocníkem by pro vás mohl být webový organizér TRELLO, aplikace pro plánování úkolů, ale také nástroj pro řízení projektů a plánování práce ve skupinách a týmech.

Předně je třeba si odpovědět na otázku, pro koho je organizér Trello určeno. Odpověď je nasnadě: pro všechny, kteří získat větší kontrolu nad svým časem, resp. chtějí systematizovat a zefektivnit svou práci. Hlavními argumenty, proč začít využívat právě Trello, je hned několik: především přívětivé uživatelské rozhraní s jednoduchou navigací a přehledným ovládáním. V neposlední řadě pro aplikaci hovoří také šíře použití – od zadávání jednoduchých denních úkolů jednotlivců, až po kooperaci na složitých projektech v celých firmách.

Velkou devizou systému je bezesporu to, že je zcela zdarma a není ji třeba instalovat do počítače, k přihlášení postačí registrace. Přihlášení je však možné i přes Váš Google, Apple, Microsoft nebo Slack účet. Pokud chcete mít svůj on-line diář také v mobilu, aplikace je dostupná na Google Play i App Store.