Vyberte stránku

Jestliže máte svoje webovky nebo pracujete jako marketér ve firmě, tak se dozajista nevyhnete zasílání newsletterů. O tom, že hranice mezi relevantním sdělením a spamem je velice tenká, není pochyb. Možná používáte komerční verzi mailingové programy, která příslušnou funkci pro newsletter test spam má zabudovanou, u běžněji dostupných služeb zdarma tomu tak být nemusí. Na řadu tak přijdou šikovné testovací nástroje.

Spam je prostě všude – ať se jedná o blokování ze strany serveru nebo sortování do složek typu Nevyžádaná u jednotlivých mailových klientů. Ačkoliv je to z jejich strany logický krok a provozovatelé (logicky) neustále pracují na dalších a dalších vylepšeních, pro odesílání newsletterů to znamená problém. Naštěstí možností, jak ten Váš otestovat, je spousta. Zde jsou alespoň tři z nich.

Newsletter test spam

Mailtester
mailtester.com
Tato adresa slouží k ověření samotného mailu – může se hodit nejen při odesílání své zprávy, ale také pro zjišťování, pokud je e-mail odesílán Vám.

Mail-tester.com
www.mail-tester.com
Funguje tak, že testovací mail zasíláte na serverem generovaný e-mail, vzápětí pak zjišťujete svůj scoring.

E-mail spam test
www.emailspamtest.com
Tahle metoda je malinko složitější (ale ne o moc), zde se totiž nepracuje s e-mailovou schránkou, v on-line prostředí ověřujete obsah newsletteru.