Vyberte stránku

V éře mobilů a mobilních zařízení představuje natočení videa jednu z nejsnadnějších věcí. Pokud ovšem chceme náš výsledný produkt upravit, přidat hudbu, titulky a spol., tak už je to složitější. Efektivní je poohlédnout se po nějakém online řešení.

Stačí spustit record, počkat chvíli a výsledek je na světě. Ale úprava? Jistě, existuje celá řada profi programů, ale ruku na srdce: komu by se chtělo utrácet desetitisíce za program a pak upravovat videa točená mobilem.

Animoto

Skvělým recenzemi se může pochlubit server Animoto. Ideální pomůcka, pokud chcete upravovat videa, připravovat slideshow nebo prezentace. Jenže má to jeden háček. Animoto je komerční platformou, pokud chcete využívat free trial verzi, je třeba se připravit na omezení kvality a video se musí stlačit pod 30 vteřin. Pokud zaplatíte na jeden rok dopředu, tak nejlevnější měsíční program vyjde na 8 dolarů. Registrovat se můžete přes váš facebookový účet.

Video online: free alternativy

Pokud si nechcete pořizovat placenou verzi, je možné sáhnout po některé z free alternativ.

Stupeflix
Máte většinou k dispozici několik volně dostupných šablon, časová omezení jsou počítána do 20 minut, pracujete s videem, fotkami, textem a hudbou.

Clipgenerator
Tahle služba je dostupná jako free i placená. Pokud chcete vyzkoušet variantu zdarma, tak je zde např. omezení počtem video slotů na jeden, k dispozici je omezený balíček s hudbou. Rozšířené možnosti nabízí placená veze (za 2,99 Eur měsíčně).

WeVideo
Pokud chcete využít free verzi, budete omezeni délkou videa do dvou minut měsíčně, omezenou hudební knihovnou a možností ukládání do cloudu. Jestli chcete nahrávat ve full HD, využít neomezeného prostoru v cloudu a rozšířenou hudební knihovnu, zaplatíte 69 dolarů za rok.