Vyberte stránku

Potřebujete provést pár free úprav obrázků a potřebujete mocný nástroj? Co takhle vyzkoušet nástroje Photoshop online? Není potřeba instalace a nástroje jsou zcela zdarma. Které stojí za to?

Photoshop Online Tools

To je vlastně takový základ – umí to leccos, ale musíte počítat s tím, že jen v rámci formátu jpg. Nahrajete fotku a můžete provádět změny. Vzhledem k tomu, že již samotný jpg formát představuje značná omezení, je třeba počítat i s chudou paletou možností korekcí obrázku. Pokud toužíte upravovat i jiné formáty, musíte hledat jinde.
www.photoshop.com/tools?wf=editor

Pixlr editor

Trochu vyšší level představuje editor Pixlr. V základní paletě nástrojů alá Photoshop můžete upravovat obrázky ve formátu jpg, gif, png, bmp, pxd a psd. I když již oproti předešlém se jedná o vyšší dívčí, pro znalce prostředí Adobe Photosphop bude online funkcionalita příliš omezená.
pixlr.com/editor

Photopea.com

Do třetice všeho dobrého si náročnější uživatel přijde na své při požití nástroje Photopea. Již samotné rozhraní působí přívětivě photoshopsky, vedle možností úpravy rozličných formátů v čele s psd můžete pracovat se směsicí dalších tradičních nástrojů: vrstvy, filtry, práce s obrazem aj. Nespornou výhodou je i česká lokace aplikace. Export obrázků je možný kromě psd i do webových formátů (jpg, png, gif, ico, bmp, webp). Mínusem je ovšem nemožnost importu a exportu pdf, i tak ovšem představuje velmi mocný nástroj pro středně náročné úpravy. Vřele doporučuji!
www.photopea.com