Vyberte stránku

Na tomto místě najdete přehled zajímavých prověřených serverů, kde můžete zpracovávat grafické věci online zdarma. Úpravy obrázků, grafickou sazbu nebo vyrábět animované gify.

CANVA | Grafická sazba


Pokud chcete své projekty ozvláštnit obrázkem nebo infografikou, tak je Canva určená přímo vám. K jejímu využití postačí vytvořit registrační účet (případně přihlásit se přes Facebook nebo Google) a můžete vesele začít. Máte zde předpřipraveno celou řadu hotových tematických šablon, využít můžete také tutoriály a také desítky inspirací. Takže – už máte svoji první infografiku?
  
Jít na Canvu
  

PHOTOPEA | Úprava obrázků

Již samotné rozhraní působí přívětivě, vedle možností úpravy rozličných formátů v čele s psd, ai, xcf, raw a dalšími můžete pracovat se směsicí dalších tradičních nástrojů: vrstvy, filtry, práce s obrazem aj. Nespornou výhodou je i česká lokace aplikace. Export obrázků je možný kromě psd i do webových formátů (jpg, png, gif, ico, bmp, webp).
  
Jít na Photopeu
  

EZGIF | Animované gify

Nemá problém s velikostí, vkládáním textů s různými fonty, převodem videa do formátu gif a využití různých efektů. Vedle toho funguje jako online editor pro obrázky ve formátu jpg, png.
  
Jít na Ezgif