Vyberte stránku

Nová verze Vašeho oblíbeného programu není nic moc, nechcete platit za komerční verzi nebo prostě chcete aplikaci, která umí to a ono, ale nevíte si rady, kde hledat. Projekt alternativeto.net naštěstí toto vyřeší za Vás.

Alternativy programu?

Alternativeto.net, skandinávský projekt ze Švédska, si klade za cíl poskytnout uživatelům kvalitní katalog alternativ ke konkrétním programům a aplikacím. Vedle provázanosti pomocí základních charakteristických znaků zde významnou roli hrají také uživatelské recenze.

ONLINE NA CESTÁCH
2. díl # Jak najít alternativy programů. >> SDÍLET

Nejjednodušším způsobem je prostě zadat název konkrétního software a chviličku počkat. Jestli chcete vyměnit prohlížeč a máte v základní instalaci Internet Explorer, vězte, že podle serverru máte stovku možností v čele Firefoxem, Google Chrome, Chromiem, Operou nebo Vivaldi browserem.

Pokud ještě nejste pevně rozhodnuti, můžete začít procházet jednotlivé kategorie počínaje desktopy a mobilními zařízeními, pokračující přes prostředí cloudů, hostingů a vývojářského prostředí, konče prohlížeči a dalším prostředí typu WordPress, Facebook nebo Excel.

>> Vyzkoušet alternativeto.net