Vyberte stránku

Tisk webovek online? Pdfko webových stránek je někdy oříšek – o tom, jak na něj vyzrát v běžných prohlížečích byla již na markomu řeč. Jestli ovšem stojíte o dynamický tisk webovek, pak byste měli zpozornět. Skvělým prostředkem je totiž aplikace PrintFriendly.

A není to vlastně nic těžkého. Tisk webovek online pomocí aplikace PrintFriendly stačí do hlavní řádku zadat požadovanou adresu a chvilku počkat. Systém vygeneruje náhledovou verzi, kterou (a v tom spočívá největší kouzlo) můžete online editovat (pouhým poklepáním vymažete požadovaný element). To má své výhody zejména tehdy, pokud webovka obsahuje např. řadu otravných bannerů a informací, které tisknout nechcete. Jakmile máte zeditováno, můžete rovnou tisknout, nebo generovat pdf, případně poslat e-mailem.

Je třeba podotknout, že PrintFriedly tlačítko si můžete jednoduše umístit na svoje stránky, dále jako plugin instalovat do svého prohlížeče (po prokliku na odkaz Extensions systém automaticky rozezná váš prohlížeč a nabídne řešení přímo pro vás – dostupné jsou verze pro Firefox, Chrom, Explorer, Safari a Ipod). V neposlední řadě si aplikaci PrintFriendly můžete pořídit v Pro verzi (dostupná ve více než 20 jazycích, v češtině zatím ne, ale k dispozici je např. slovenština), při roční platbě zaplatíte 40 USD.


VYZKOUŠET
» www.printfriendly.com